Avaleht

                                 
  Joogalaager Reelikaga Lahmuse mõisakoolis

 Oled kutsutud osalema SUVISESSE JOOGALAAGRISSE Viljandimaal Lahmuse mõisakoolis 3.-5. augustil. Mõisakompleks asub looduskaunis kohas järve kaldal ümbritsetuna iidse mõisapargiga.

Laagris teeme mõistagi palju joogat - kokku on meil kavas 5 joogatundi (Šivananda jooga), tutvume meditatsiooni- ja mantramaailmaga, laagri lõpus kogeme sügavalt lõdvestavat jooga nidra ehk joogaune seanssi. Meil on kavas ka väike kultuuriprogramm - laupäeval külastame Olustvere mõisa giidi lahkel juhatusel ning pühapäeval osaleme Energia talu ravimtaimeretkel. Lisaks veel mõnusad ujumised Lahmuse järves, maitsvad taimetoidud ja lahe seltskond! Ilusa ilma korral toimuvad joogatunnid õues, vihmakorral kasutame kooli kaunist saali. Laagrit viib läbi joogaõpetaja Reelika Rohtmaa. Reelika kohta saad rohkem teada siit.

LAAGRI AJAKAVA:

Reede, 3. august
17.30 Saabumine
18.30 Joogatund
20.00 Õhtusöök
20.30 Karma jooga köögis
21.00 Sissejuhatus laagrisse ja üksteisega tutvumine
22.00 Öörahu

Laupäev, 4. august
07.30 Äratus
08.00 Joogatund
10.00 Hommiku- ja lõunasöök
10.30 Karma jooga köögis
12.00 Olustvere mõisakompleksi külastus giidiga
13.30 Suupistelaud Olustvere lossis
14.00 Vaba aeg
16.00 Joogatund
18.00 Õhtusöök
20.00 Meditatsioon ja mantrad
22.00 Öörahu

Pühapäev, 5. august
07.30 Äratus
08.00 Joogatund
10.00 Hommiku- ja lõunasöök
10.30 Karma jooga köögis
12.00 Ravimtaimeretk Energiatalus tee ja mahemaiusega
13.00 Vaba aeg
14.00 Joogatund + jooga nidra seanss
16.00 Õhtusöök ja laagri lõpetamine


OSALEMISPANUS ja REGISTREERUMINE:
- kuni 30. juuni 135€
- alates 1. juuli 150€

Osalemispanus sisaldab kogu laagri kava, toitlustamist, kultuuriprogrammi ja majutust hosteli mugavustega õpilaskodus 2-4-kohalistes tubades. Tasumine toimub arve alusel.

REGISTREERU LAAGRISSE SIIN:
https://goo.gl/forms/RRodCnTwzLMukCdG2

NB! Ürituse korraldaja ei ole kohustatud 7 päeva enne laagrit osalemisest loobumise korral osalemispanust tagastama.

PRAKTILINE INFO:

• Võta kaasa joogamatt, meditatsioonipadi, kerge tekk või fliis, hügieenitarbed, joogariided, soe ja mugav riietus, sobivad jalanõud väljas jalutamiseks, ujumisriided, soovi korral paber ja kirjutusvahend märkmete jaoks.
• Ööbimiseks on kõik vajalik kohapeal olemas ehk siis nii käterätid kui voodipesu. Duširuumid ja WC asuvad tubadest eraldi koridori peal. Toad on avarad ja sisustatud eritellimuse järgi valmistatud puidust mööbliga.
• Lahmuse mõisakooli asukoht vaata järele SIIT: https://goo.gl/maps/6vP3QAEBd482 Nädal aega enne laagri algust korraldame ka transpordi jagamist.
• Laager sobib nii algajale kui ka juba kogenud joogapraktikule.

Tule ja avasta ennast, Eestimaa võrratut loodust ja rikast kultuuripärandit! Laagris näeme!


LISAINFO:
556 77 613 (Reelika)
reelika.rohtmaa@gmail.com
www.shaktijooga.com

 LUKSUSLIK JOOGALAAGER HOTELL SAAREMAA THALASSO SPA’AS
26-28.08.2016

Võta aeg endale nautimaks jooga nädalavahetust Saaremaa Thalasso Spa hotellis!
Saaremaale jõudes ootab Sind ees imekena rannahotell keset männimetsa ja liivaluiteid, milles majutus on laagrilistele broneeritud kahestes tubades.  Laagris praktiseerime Šivananda joogat, iidseid ja traditsioonilisi joogaõpetusi, mis annavad hea enesetunde igal tasandil.  Lisaks grupipraktikatele on laagri raames võimalik individuaalselt praktiseerida erinevaid keha puhastavaid ja meelt vaigistavaid joogatehnikaid, mida tutvustatakse avaringis.  Joogatunnid toimuvad ilusa ilma korral rannaliival, kui ilmaga ei vea, siis on meil siseruumides kasutada hubane joogasaal.  Laagri raames toimub ka üks vabastava hingamise grupipraktika, mille eesmärk on end veelgi enam eluenergiaga laadida ja sellest, millest aeg vabaneda, vabaks lasta.

Joogapraktikaid ja vabastavat hingamist juhendab rahvusvaheliselt sertifitseeritud jooga- ja hingamise õpetaja Pille Tali.  Joogapraktikate toetuseks on lõuna ja õhtusöögid meile eritellimusel valmistatud tradistiooniliste joogaliku toitumise retseptide järgi. Hotelli hommikusöögibufeest on aga igaühel endal võimalik valida joogalike toitumispõhimõtete järgimise ja harjumuspäraste toitude vahel.

Reede ja laupäeva õhtul naudime Hotell Saaremaa Thalasso Spa saunakompleksi, milles on infrapuna-, leili-, auru- ja soolasaun, ruumikas mullivann, külma ja kuuma veega merekividest põhjaga kontrastbassein ja kümblustünn.
Meie laagriaega satub maagiline Muinastulede öö, mil pikal Mändjala liivarannal süüdatakse mitmed lõkked. Ka meie süütame oma lõkke ning muudame oma muinastulede öö tähendusrikkaks läbi tulerituaalide.

Tasakaalupanus: 195 EUR. Hind sisaldab majutust kaheses toas ja kogu laagri programmis sisalduvat. Soovides eraldi tuba lisandub 60 EUR.
Saabudes neljapäeval, päev varem või lahkudes esmaspäeval, päev hiljem, on tuba soodushinnaga 69 EUR / öö koos hommikusöögiga kahele.
Lisaks kõik ette tellitud spaa hoolitsused -20%!

Registreerumiseks saada e-kiri: pilletali@gmail.com 

LAAGRI ORIENTEERUV PÄEVAKAVA:
26.08.2016
14:00 varaseim saabumine hotelli
15:15 hiliseim soovituslik praamiaeg
17:00 hiliseim saabumine hotelli
17:15 avaring- ja joogatund
20:15 joogalik õhtusöök
21:00-22:30 saun

27.08.2016
6.30 soovituslik hommikusuplus meres
7.30 meditatsioon
8:00-10:00 joogatund
10:00-11:00 hommikusöök
11:00-14:30 vaba aeg, võimalus nautida ette tellitud spaa hoolitsusi -20%
14:30 kerge eine
15:00-17:30 vabastav hingamine
17:45 õhtusöök
19:00-20:30 saun
21:00 muinastulede öö

28.08.2016
06.30 soovituslik hommikusuplus meres
7.30 meditatsioon
08:00-10:00 joogatund
10:00-11:00 hommikusöök
11:00-13:00 vaba aeg, võimalus nautida ette tellitud spaa hoolitsusi -20%
13:00-15:00 joogapraktika ja lõpuring
15:15 joogalik lõunasöök
Kaasa joogamatt, pleed, veepudel ja soovi korral meditatsioonipadi.


 
Loe lähemalt SIIT


Loe lähemalt SIITŠivananda jooga õpetajate koolitus (TTC) Poolas
3. september - 2. oktoober 2016


Tulemas on suurepärane joogakoolitus, kus kuu aja vältel on võimalus süveneda jooga olemusse nii teoorias kui ka praktikas. Koolitus toimub Poolas merekuurordis Ustkas ja on Ida-Euroopa riikide elanikele (sh Eesti) soodushinnaga: 1310 eurot ööbimisega ühiselamus. Koolitus on varustatud eestikeelse käsiraamatuga.

See on võimalus väga intensiivseks arenguks. Ühe kuu jooksul on iga päev kaks joogatundi, mis aitavad oma keha tunnetama õppida, lisaks veel huvitavad loengud jooga filosoofiast, ajurveedaliku toidu valmistamisest ja õigest toitumisest. Kursusel saab ka palju huvitavaid kontakte joogasõpradega maailma erinevatest piirkondadest.

Šivananda jooga on klassikaline jooga, mis peaks olema iga joogaõpetaja oskuste aluseks. Eestis on 51 Šivananda jooga koolituse läbinut, kuid loodame, et iga aastaga täienevad meie read üha jõudsamini. Ja isegi kui pole kavatsust õpetama hakata, on see ometi suurepärane kogemus kogu eluks ja pikk samm edasi isiklikus arengus.

"See on parim võimalik investeering oma tulevikku!" – nii arvavad kõik seni koolitusel käinud.

Täpsema info leiad SIIT.Loe lähemalt SIIT.

„Joogaga vitaalseks“ seminar Bhimaga
3-4 aprill 2015 Dharamsaalis, Tallinn 
Mantraõhtu 20. veebruaril Kundalini StuudiosOotame Sind mantrate laulmise õhtule reedel, 20. veebruaril kell 18.00 Kundalini Stuudiosse!

Kutsume Sind lõpetama nädalat rõõmsas ja lõõgastunud meeleolus koos Shakti (Reelika Rohtmaa) ja Saraswatiga (Mari Laikre) pühasid mantraid lauldes. Lauluõhtu toimub 20. veebruaril kell 18.00–19.30 Kundalini Stuudios Tallinna kesklinnas, aadressil Magasini 29a - 9. Tasakaalupanus on 5 eurot.

Laulmine on enamasti sanskriti keeles ja toimub eestlauljatele järele lauldes, lisaks jagame sõnadega laululehti. Eelnev lauluoskus ei ole vajalik!

Mantra on püha heli, mis võib olla nii tervikfraas, sõna või silp. Tähenduse ja mõju annab talle temas sisalduv helivibratsioonide kompleks. Mantrate laulmine kergendab hinge ja vabastab meie keha blokeeringutest. Helide vibratsioon harmoniseerib meie kehasiseseid vibratsioone - molekulide ja elundite võnkeid.

Tule laula meel rõõmsaks ja hing rahulikuks!

Vaata ka täpselt järele, kuidas kohale jõuda:  www.kundalinistuudio.ee

Lisainfo: 556 77 613 (Reelika)


Joogaseminar Bhimaga 1.-2. november TallinnasLoe lähemalt SIIT.

Suvi Tartu Joogakeskuses


Šivananda jooga laager Harmi mõisas 30. mai - 1. juuniLisainfo leiad SIIT.
Registreeru laagrisse SIIN.
Organismi puhastava jooga ja toitumise õpituba Tartus, 12. aprillilLisainfo leiad SIIT, registreeru SIIN.Tartu Joogakeskuse sünnipäev 22.-23. märts
Loe lähemalt SIIT.Meditatsiooni koolitus "Sisemine valgus" Pärnus 2. märtsil

Tartu Joogakeskuse avatud uste päev 5. jaanuar 2014


Šivananda jooga õpetajate päev Tallinnas 21. detsembrilArmsad Šivananda jooga õpetajad ja õpilased!

Jätkame traditsiooni Šivananda jooga õpetajatega kokku saada, koos praktiseerida ja õpetaja jaoks olulistel teemadel kogemusi vahetada. Joogapäevale on oodatud ka õpilased, kellel sügavam huvi jooga vastu ja võib-olla ka õpetajaks saamise mõtted peas.  Sel korral kohtume 21. detsembril, Stuudio How hubases joogasaalis, Liivalaia 11, Tallinnas.

Päeva kava:
9.00 Hommikutee
10.00 Joogatund - Pille, www.pilletaliyoga.com Klassikaline Šivananda jooga tund, mis sisaldab aasanaid, päiksetervitust, hingamisharjutusi, mantrate lausumist ning sügavat lõdvestust.
12.00 Lõuna - maitsev taimetoit
13.00 Õpituba 1 "Kuidas anda tagasisidet" - Marén, www.marenyoga.com Igal joogaõpetajal tuleb vahel õpilase vigadele või ebasobivale käitumisele tähelepanu pöörata. Õpitoas räägib Marén, kuidas anda tagasisidet arusaadavalt kuid samas delikaatselt ja millisel juhul tagasiside andmata jätta. Samu oskusi saab edukalt kasutada ka väljaspool joogasaali olgu siis koduses või tööalases situatsioonis.
14.30 Õpituba 2 "Kuidas õpetada hingamisharjutusi" - Reelika, www.shaktijooga.com Õpitoas jagab Reelika oma kogemusi selle kohta, kuidas õpetada hingamisharjutusi algajatele ja edasijõudnud joogaharrastajatele - kuidas õpetada kõhuhingamist, täisjoogahingamist, vahelduvhingamist (anuloma viloma), tulehingamist (kapalabhati). Kuidas teha tundi siis, kui tunnis on erinevad tasemed segiläbi. Millal peaks teatud hingamisharjutusi vältima. Mis on põhilised vead, mida teevad hingamisharjutusi tehes tunnis olijad ja millised võiksid olla parandused/korrigeerimised. Neid teadmisi saab ka enda praktika arendamiseks kasutada.
16.00 Joogatund - Aili.  Klassikaline Šivananda jooga tund, mis sisaldab aasanaid, päiksetervitust, hingamisharjutusi, mantrate lausumist ning sügavat lõdvestust.
18.00 Satsang - Reelika, Pille, Maren.  Mõiste Satsang tuleb sanskriti keelsest sõnast ning tähendab tõe valguses koos istumist. Šivananda traditsiooni satsang koosneb juhitud meditatsioonist, kirtanist ja Aratist

Osaluspanus:
Šivananda jooga õpetajale 10 EUR
Teistele osalejatele 25 EUR
Osaluspanus sisaldab kõiki joogatunde, töötubasid, teepause ja taimetoidu lõunasööki.

Registreerimiseks kanna osalupanus Maren Penu arvele 221010095224 märkides selgituseks *Joogapäev* hiljemalt 30. novembriks. Otsusta kiiresti, sest Stuudio How joogasaal mahutab vaid piiratud arvu osalejaid!!!

Küsimuste korral helista 5119659 (Maren) või saada e-mail info@marenyoga.com

Kohtumiseni talvisel pööripäeval!


Meditatsiooni koolitus "Sisemine valgus" Tallinnas ja Tartus
 
 


 

Mareni joogatunnid TallinnasJoogapäev ja India toitude õpituba TartusJoogapäevad Tallinnas ja Tartus
 Pille joogakursus Viimsis


Väelaulude kursus TallinnasArmas joogasõber!

Neljapäeval 3. oktoobril kell 18.00 alustab Tallinnas Õpetajate Majas eriline kursus nimega "Väelaulud". Kui Sulle meeldivad mantrad, väelaulud või kui sooviksid nende kohta rohkem teada saada ja, miks ka mitte, ise neid laulma õppida, on kursus mõeldud just Sulle!
Palun loe kõigest lähemalt SIIT.Kristi joogatunnid Tartus

Aili joogatunnid Tallinnas

Reelika joogatunnid Tallinnas ja Tartus